کلاس آموزشی رباتیک و میکروکنترلر ARM,AVR

قرار هست به زودی یکسری کلاس آموزشی به صورت نیمه خصوصی (۴ نفره) در مورد مباحث رباتیک و میکروکنترلر برگزار کنم. به دلیل تعدد دوره ها و زمان محدود دیدم بهتره عنوان و کلیات این دوره ها رو اینجا مطرح کنم تا اگر تمایل به شرکت در این کلاسها رو دارید اعلام کنید و اولویت و زمان بندی کلاسها هم مشخص بشه.

همه این کلاسها به صورت عملی و کارگاهی هست و در محل شرکت (تهران- میدان انقلاب) برگزار میشه. علاوه بر مباحث جدید و کاربردی که در این کلاسها برگزار میشه، می تونید از تخفیف ۱۵ درصدی خرید محصولات فروشگاه robomodule.ir هم استفاده کنید.

همچنین به دلیل اینکه دوره های رباتیک بیشتر با هدف آمادگی برای مسابقات ایران اپن (فروردین ماه) برگزار میشوند، از نظر زمانی اولویت با برگزاری این دوره ها خواهد بود.

اطلاعات کلی دوره ها به صورت زیر هست:

 

رباتهای پرنده (کوادروتور):

هدف دوره: آموزش طراحی و ساخت رباتهای پرنده شامل سازه ربات ، نرم افزار و سخت افزار بورد کنترل پرواز، به طوری که آمادگی لازم برای شرکت در مسابقات رباتیک در این رشته بدست بیاد. مباحث کنترلی و نرم افزاری در این دوره به طور کامل پوشش داده میشه. (این مطالب براساس ۴ سال فعالیت من در این زمینه و کسب چند مقام اول و دومی در مسابقات معتبر رباتیک مثل ایران اپن هست)

پیشنیاز: آشنایی کامل با برنامه نویسی C/C++ و مباحث اولیه رباتیک (میکروکنترلر سطح۱)

مدت زمان: ۲۱ ساعت

شهریه: ۵۰۰ هزار تومان

 

پردازش تصویر بلادرنگ:

هدف دوره: آموزش مباحث کاربردی پردازش تصویر و کار با کتابخانه Opencv. تو این دوره بعد از مباحث پایه، بیشتر به کاربرد پردازش تصویر در رباتیک مثل: تشخیص مانع، تشخیص و تعقیب هدف و سنجش موقعیت و سرعت پرداخته میشه. در آخر این دوره می تونید با پردازش تصویر یک ربات رو به صورت خودکار کنترل کنید.

پیشنیاز: آشنایی کامل با برنامه نویسی C/C++

مدت زمان: ۲۱ ساعت

شهریه: ۵۰۰ هزار تومان

 

میکروکنترلر AVR سطح ۱:

هدف دوره: آشنایی با اصول برنامه نویسی میکروکنترلرهای AVR به وسیله کامپایلر ARDUINO. در ابتدای دوره برنامه نویسی به زبان C/C++ آموزش داده میشه و بعد از اون به نحوه کد نویسی میکروکنترلر تو محیط آردوینو و مدارات کاربردی پرداخته میشه. مباحث این دوره برای انجام بسیاری از پروژه های دانشگاهی و تجاری کافی خواهد بود.

پیشنیاز: -

مدت زمان: ۳۰ ساعت

شهریه: ۴۰۰ هزار تومان

 

میکروکنترلر AVR سطح ۲:

هدف دوره:  بررسی تخصصی تر مباحث مربوط به میکروکنترلر AVR و مباحث کاربردی. تو این دوره از کامپایلر GCC (و کار با رجیسترها) استفاده خواهد شد و نگاه تخصصی تری به برنامه نویسی میکروکنترلر و استفاده از امکانات مختلف اون خواهد شد. مباحث کاربردی مثل کالیبراسیون و فیلترینگ سنسورها، ‍پیاده سازی کنترل حلقه بسته، معرفی سیستم عامل بلادرنگ و ... که تو پروژه های صنعتی با اونها برخورد خواهید داشت، تو این دوره آموزش داده میشه.

پیشنیاز: مباخث دوره میکروکنترلر AVR سطح ۱

مدت زمان: ۳۰ ساعت

شهریه: ۵۰۰ هزار تومان

 

میکروکنترلر ARM Cortex-m3: STM32 :

هدف دوره: آموزش برنامه نویسی میکروکنترلر های آرم بر اساس کتابخونه CMSIS با دید کاربردی. تو دوره با فرض آشنایی با اصول برنامه نویسی میکروکنترلر، نحوه راه اندازی بخشهای مختلف میکروکنترلر STM32F10X تحت کامپایلر keil آموزش داده میشه. علاوه بر آموزش برنامه نویسی میکروکنترلر میاحث کاربردی نظیر فیلترینگ سنسورها، پیاده سازی کنترل کننده، سیستم عامل بلادرنگ و...  نیز در سرفصلها گنجاده شده است.

پیشنیاز: مباخث دوره میکروکنترلر AVR سطح ۱

مدت زمان: ۳۰ ساعت

شهریه: ۶۰۰ هزار تومان

 

در صورت تمایل یا وجود سوال، با ایمیل من تماس بگیرید

 

 

/ 1 نظر / 70 بازدید
مهین

سلام . من کد کواد برای lpc میخواستم .چکار باید بکنم؟